475 000 €
1096 €/m²
Property 11178 photo 1
Property 11178 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 11000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
510 000 € 2015 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57347
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
420 000 € 3021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49102
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
500 000 € 520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46661
  • Εμβαδόν 960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
475 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53072
  • Εμβαδόν 1139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
400 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57038
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
640 000 € 1833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63596
  • Εμβαδόν 349 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο