400 000 €
1052 €/m²
Property 11174 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m
Πωλείται
390 000 € 1585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26113
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
400 000 € 173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32656
  • Εμβαδόν 2305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
420 000 € 3021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49102
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
350 000 € 2187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35049
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο