420 000 €
1750 €/m²
Property 10789 photo 1
Property 10789 photo 2
Property 10789 photo 3
Property 10789 photo 4
Property 10789 photo 5
Property 10789 photo 6
Property 10789 photo 7
Property 10789 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Πωλείται
350 000 € 1029 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36699
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
350 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31119
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9600 m
Πωλείται
600 000 € 1071 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54669
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15800 m
Πωλείται
570 000 € 1583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60941
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
550 000 € 1603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52819
  • Εμβαδόν 343 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
580 000 € 2367 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39603
  • Εμβαδόν 245 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
350 000 € 1296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34119
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
360 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40297
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
360 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33660
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
605 000 € 1188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63297
  • Εμβαδόν 509 m²
  • Αριθμός δωματίων 15

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο