260 000 €
909 €/m²
Property 10248 photo 1
Property 10248 photo 2
Property 10248 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,96
  • Απόσταση από θάλασσα: 15000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 286 μ² στην Αθήνα. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
235 000 € 1556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44214
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
260 000 € 634 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52117
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3684
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
230 000 € 842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25227
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
265 000 € 387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8291
  • Εμβαδόν 684 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο